Jméno a příjmení: Jaroslav Zázvorka

Rok narození: 1992

Město působení: Kladno

Aktuální pozice: Oblastní ředitel

Zájmy/hobby: práce, rodina, přátelé, sport, cestování

Životní motto: „Kdo vytrvá, ten uspěje.“ a  „Neposlouchej chudé nebo dopadneš jako oni.“


V krátkosti informace o Vašem kariérním postupu:

Moje cesta byla a je nahoru a dolu po celou dobu, ale důležité je, že člověk, i když je nahoře nebo dole, tak trend stoupá stále vzhůru, když se ohlédneme zpět. Je to o hledání talentů a vím, že teď jsme tým, který se společně dostane na vrchol kariéry. Ředitelství není o práci jednotlivce, ale o práci celé skupiny, a proto si vážím každého člena, který se podílí na kvalitě a rozšiřování v celé skupině.

 

  • Jak jste se dostal k práci finančního poradce pro Prosperity FS?

             Oslovil mě Matěj Müller, až na druhé oslovení jsem svolil, že přijdu na schůzku do jedné z nejošklivějších restaurací v Kladně a tam mi řekl, jestli chci vydělávat velké peníze a já řekl že ano. Jsem za to hrozně rád, že mě tehdy oslovil, protože mi to udalo směr v mém životě a od té doby je to pořádná jízda.

  • Jak dlouho se této práci věnujete?

             Od listopadu 2011. 

  • Vzpomenete si, jaké byly začátky Vaší kariéry?

             Neměli jsme systém, neměli jsme kanceláře, neměli jsme pořádná auta, neměli jsme okolí, které by nám fandilo nebo nás podporovalo – každé pondělí se jezdilo na porady do Ústí nad Labem. S Matějem jsme jezdili v jeho VW Bora v hodnotě 3 000 Kč. Bylo to náročné, ale měl jsem společně s klukama obrovskou touhu něco budovat a něco dokázat. Dnes, když vidím, jak propracovaný systém je, jaké zázemí noví spolupracovníci mají tak jim i závidím, že cesta kariérou může být mnohem rychlejší a vše je připravené pro úspěch, stačí jen pracovat a dodržovat vše, co už je vymyšlené.

  • Co je pro Vás motivací se k práci každý den vracet?

             Moje cíle a kolektiv se kterým pracuji.

  • Co Vám tato práce přináší ať už do osobního tak pracovního života?

             Přináší mi potěšení, když vidím spokojeného klienta a dobře odvedenou práci a nejvíce mě těší pracovní a osobnostní posun u kolegů u mě v týmu. Časovou a finanční svobodu. Neskutečné množství nových kontaktů a zkušeností. Neustálý posun jak v osobním, tak profesním životě. Každý den se do kanceláře těším, a to z důvodu, že mohu podnikat s nejlepšími přáteli. Je to životní styl.

  • V čem Vás tato činnost osobnonstně posunula?

             Ve všech směrech mého života. Tato činnost mě vychovala a neustále dále vychovává.

  • Jak na Vaši práci reaguje okolí – rodina, přátelé?

              Začátky spíše negativně, ale o to více jsem chtěl všem dokázat, že se mýlí a dnes si troufám říct, že je tam uznání a vnímají mojí práci jako prestiž.

  • Máte zásady, kterými se při své práci řídíte?

             Ano. Je to vytrvalost a lidský přístup. Pracovitost. Mé vize mě řídí a díky nim jsem si uvědomil, že musím mít přístup takový, aby vedl k co největší dokonalosti, abych pomohl klientům i kolegům.

  • Když člověk dělá jednu práci stále dokola, dostane se do jistého stereotypu. Jak se se stereotypy vypořádáváte Vy?

            Já dělám ve financích přes 10 let a vždy, když si to číslo řeknu, tak mi to přijde až neuvěřitelné, jak rychle to letí. Práce se stala mým životním stylem a mám cíle, které mi udávají směr. Stereotyp jsem nepoznal.

  • Jaký je Váš životní sen?

              Zemské ředitelství.

  • Plníte si své sny? Jak?

             Ano, to určitě. Jak? Tím, že pracuji v oboru, který nemá limity. Díky poradenství se ze snů můžou stát cíle a později skutečnost.

  • Jak trávíte svůj volný čas?

             Většinou se svojí rodinou a přáteli. 

  • Máte svůj recept na úspěch?

             Ano mám. Kdo vytrvá ten uspěje a pracovat víc, než ostatní. Překážky přijdou, ale každým překonáním se člověk posune o kus dál. Někteří říkají, že hodně pracuji. Já odpovídám, že pracuji úplně normálně, ale oni pracují málo.

  • Proč jste si vybral právě takové motto? Čím Vás motivuje?

             Tak vytrvalost je za mě jedna z nejdůležitějších věcí v každém podnikání, ale i v osobním životě. A to druhé, protože si myslím že spousta věcí už je vymyšlená a stačí si jen nechat poradit, ale ne od každého. Je to jako kdyby nejlepší fotbalista poslouchal chlapy v hospodě,  jak to má hrát.

  • Co pro Vás znamená společnost Prosperity FS a v čem je jedinečná?

             Společnost Prosperity FS pro mě znamená spoustu pozitivních věcí, ale zejména pro mě nově objevená příležitost v další etapě mého života.

  • Co byste vzkázal svým profesně mladším kolegům?

              Když vaše hlava uvěří, můžete dosáhnout všeho.